23 Ağustos 2019
Image default
Editor'ün Seçtikleri Haberler & Yorumlar

Destiny 2 İnceleme / Bir Neslin En Büyük Oyunu

Çok uzaklarda, dağlar kelimesinin arkasında, Vokali ve Ünsüz ülkelerinden uzakta, kör metinler var. Ayrılmışlar, büyük bir dil okyanusu olan Semantik sahilinin kıyısında, Bookmarksgrove’da yaşıyorlar. Düden adında küçük bir nehir, yerlerinden akar ve gerekli bölgelere sağlar. Cümle parçalarının kavrulduğu, paradisematik bir ülke.

Ancak bir gün Lorem Ipsum adındaki küçük bir kör metin satırı, uzak Dilbilgisi Dünyası’na gitmeye karar verdi. Büyük Oxmox ona bunu yapmamasını tavsiye etti.

Italik Dağları’nın ilk tepelerine ulaştığında

Harika bir sükunet, kalbimin tadını çıkardığım baharın bu tatlı sabahları gibi, tüm ruhumun eline geçti. Yalnızım ve benim gibi ruhların mutluluğu için yaratılan bu noktada varoluş cazibesini hissediyorum. Çok mutluyum sevgili arkadaşım, nefis bir şekilde emilmiş.

MUTLU YAŞAM İÇİN GÜN YANLIŞ OLMALI, ŞANS BAŞIYOR

Şu an tek bir vuruş yapamam; ve yine de, hiç olmadığı kadar büyük bir sanatçı olmadığımı hissediyorum. Güzel vadi etrafımdaki buharla içindeyken ve meridyen güneşi ağaçlarımın aşılmaz yapraklarının üst yüzeyine çarparken ve birkaç başıboş parıldayan iç kutsal alanın içine girdiğimde, kendimi uzun otların arasında aşağı atıyorum damlama akıntısı; ve dünyaya yakın uzanırken, binlerce bilinmeyen bitki tarafımdan farkedilir.

DEMO YUKARI DURUMDA BAŞLIĞI

Küçük dünyadaki sapları saplar arasında duyduğumda ve sayısız lorem ipsum dolor’un böceklerin ve sineklerin tarif edilemez biçimlerine aşina olduğumda, bizi kendi görüntüsünde oluşturan Yüce’nin ve nefesinin varlığını hissediyorum . Bir sabah, Gregor Samsa sıkıntılı rüyalardan uyandığında kendisini yatağında korkunç bir haşere haline dönüştürdü. Zırh sırtına yattı.

Bir şeyler yapmak için liste
International News & Magazine Websitelerini Başlat
Temaları yükleme
Themeforest’ta PenNews Satın Alın

Özgür bir saatte, seçim gücümüzün çözülmediği ve hiçbir şey en iyi olanı yapmamızı engellemediği zaman, her zevk memnuniyetle karşılanır ve her acıdan kaçınır. Ancak, belirli durumlarda ve görev talepleri veya işin yükümlülükleri nedeniyle sık sık memnuniyetlerin reddedilmesi ve sıkıntıların kabul edilmesi gerekir. Bu nedenle bilge adam her zaman bu meselelerde tutar.

DÜŞÜNCELERİNİZİ DEĞİŞTİRİN, DÜNYANIZI DEĞİŞTİRİN

Norman Vincent

Birkaç dil bir araya gelirse, ortaya çıkan dilin dilbilgisi bireyinkinden daha basit ve düzenli olur. Yeni ortak dil, mevcut Avrupa’dan daha basit ve düzenli olacak.

POST BAŞLIĞI GÖRÜNTÜLERE SONRAKİ

Bir kürk şapka ve dik oturan bir kürklü boa takılmış bir bayanın, alt kolunun tamamını izleyiciye kaplayan ağır bir kürk kabartması kaldırdığını gösterdi. Gregor daha sonra donuk havalarda pencereye bakmak için döndü. Maecenas nec odio et ante tincidunt.

Nullam quis ante. Etiam oturup amet orci eget eros faucibus tincidunt. Duis Leo.

Yatak örtmek zor oldu ve herhangi bir anda kaymaya hazır görünüyordu. Diğer bacaklarının büyüklüğüne göre acınacak kadar ince olan birçok bacağı, baktığı gibi çaresizce salladı. “Bana ne oldu?” düşündü. Rüya değildi. Çok küçük olmasına rağmen uygun bir insan odası olan odası, tanıdık dört duvarı arasında huzur içinde uzanıyordu. Masada yayılmış bir tekstil örnekleri koleksiyonu – Samsa seyahat eden bir satıcıydı – ve bunun üzerine, yakın zamanda resimli bir dergiden kestiği ve sakladığı bir resmi asmıştı. Herkes neden yeni bir ortak dilin arzu edildiğini anlıyor: biri pahalı tercümanlara ödeme yapmayı reddedebilir.

Avrupa dilleri aynı ailenin üyeleridir. Ayrı varoluşları bir efsanedir. Avrupa, bilim, müzik, spor vb. İçin aynı kelimeleri kullanıyor. Dilleri yalnızca dilbilgileri, telaffuzları ve en yaygın kelimeleri farklıdır. Herkes neden yeni bir ortak dilin farkına varıyor ..

Kimsenin size bir başkası hakkında söylediği hiçbir şeyi aldırma

Rüya değildi. Çok küçük olmasına rağmen uygun bir insan odası olan odası, tanıdık dört duvarı arasında huzur içinde uzanıyordu. Masada yayılmış bir tekstil örnekleri koleksiyonu – Samsa seyahat eden bir satıcıydı – ve bunun üzerine, yakın zamanda resimli bir dergiden kestiği ve hoş, yaldızlı bir çerçeveye yerleştirdiği bir resim asmıştı. Bir kürk şapka ve dik oturan bir kürklü boa takılmış bir bayanın, alt kolunun tamamını izleyiciye kaplayan ağır bir kürk kabartması kaldırdığını gösterdi. Gregor daha sonra donuk havalarda pencereye bakmak için döndü. Yedi versalisini paketledi, kemerin içine koydu ve yola koyuldu.

Bir sabah, Gregor Samsa sıkıntılı rüyalardan uyandığında kendisini yatağında korkunç bir haşere haline dönüştürdü. Zırh sırtına uzandı ve başını biraz kaldırdıysa, kahverengi karnını hafifçe kubbeli gördü ve kemerlerle sert bölümlere ayırdı.

Related posts

Assassin’s Creed Origins Trailer Introduces The Game’s Villains

ycb

Drilling down into PS4 Pro’s 4K graphics on Horizon Zero Dawn

ycb

The Elder Scrolls Online Review: Other People

ycb

Leave a Comment